Přihlášky na akce

Spustili jsme nové webové stránky http://mlady-atlet.cz. Všechny uživatelské účty byly přeneseny do nového webu. Starý web již slouží pouze jako archiv informací. Navštivte náš nový web.

Evropské atletické hry mládeže EKAG 2016

UPOZORNĚNÍ NA EMAIL, KTERÝ JSME ROZESLALI:

Letní soustředění 2016 - Ústí nad Orlicí

Tradiční soustředění v Ústí nad Orlicí

Přihlášky do 3. 7. 2016. Aktuality sledujte na atletikahk.

Letní soustředění tyčky 2016

Ahoj kluci a holky....

Chcete se naučit základy skoku o tyči a zároveň se rozhýbat před oddílovým soustředěním v Ústí nad Orlicí?

Soustředění bude probíhat 1. 8. - 4. 8. 2016 v Hradci Králové a pokud nebude "přemíra zájemců", tak bude probíhat vždy dopoledne. Pak půjdeme hromadně na oběd, který si zaplatíte, dále si k technice něco po obědě povíme nebo se podíváme na videa z dopoledne. Kdyby bylo náhodou moc zájemců, tak vás rozdělíme na dvě skupiny. Určitě ještě pošleme krátké pokyny a informace k průběhu.

Dotazník Vysoká nad Labem

Prosíme o vyplnění následujících informací v případě, že zvažujete od září tréninky ve Vysoké nad Labem. Každé dítě zvláště.

Letní soustředění 2015 - Ústí nad Orlicí

Tradiční soustředění v Ústí nad Orlicí

Přihlášky do 29. 6. 2015. Aktuality sledujte na atletikahk.

Letní soustředění 2014 - Ústí nad Orlicí

Podrobnosti:

http://www.atletikahk.cz/45-nastenka/nastenka-sportovni-priprava/669-letni-oddilove-soustredeni-usti-n-o

Soustředění Ústí nad Orlicí 2014

Přihlášky prodlouženy do 30.6.!

Hromadná objednávka treter

Vážení rodiče a mladí sportovci.
Díky dohodě TJ Sokol Hradec Králové s jedním z dodavatelů můžete nyní objednat dětem vlastní tretry Nike Zoom Rival D 7 za cenu 1190 Kč (obvykle 1690,-). Tretra je svoji stavbou univerzální pro začátečníky, lze v ní běhat sprint, skákat atd. Pro pokročilejší je vhodná na dlouhé tratě. Momentálně jsou k dispozici všechny velikosti. Objednávku pište v cm (najdete na současné obuvi a nemělo by se to lišit dle výrobce).

Pojeďte na konci února na velkou atletiku!

Dne 25. 2. 2014 pojedeme za světovou atletikou do O2 arény a vám stačí se zde pouze přihlásit a pojedete také! Díky oddílům atletiky a sportovní přípravy z TJ Sokol Hradec Králové máte jedinečnou možnost jet "za pár korun"! Jediné, co musíte, je vyplnit email na zákonného zástupce dítěte (případně svůj) a další potřebné údaje. Jedná se o vstupenky do horních pater arény.

Níže najdete všechny dostupné možnosti včetně ceny. Další podrobnosti zašleme na vyplněný email v první polovině února. V datum akce (25.2.) nebudou probíhat tréninky!

Více najdete zde:

Soustředění Litomyšl 2013

Soustředění se bude konat od 11. do 18. 8. 2013 v Litomyšli.

Fotka zahrad...

Ubytování bude opět v domově mládeže. http://www.vospspgs.cz/?sekce=11/76/

Zlatá Tyčka 2013 - Souboj mezi hvězdami

Dne 5. 2. 2013 se koná v Pardubicích v hokejové ČEZ aréně Mítink Zlatá Tyčka – Souboj mezi hvězdami. Jedná se o střetnutí nejlepších světových tyčkařek a tyčkařů a bude se jednat o nejvýznamnější halový atletický závod sezóny v České republice.

Zlatá tyčka...

Syndikovat obsah